Uudised

Cargobike of Sweden: Kastiratas, mis teeb igapäeva elu lihtsamaks

See on meie esimene Cargobike of Sweden kastiratas. Ostsime selle kolm aastat tagasi ning alustasime selle igakülgset katsetamist. Täna võime kinnitada, et see on olnud meie usaldusväärne abimees nii igapäevatöös kui ka vabal ajal seiklemisel.

Kõnealuse kastiratta mudeli nimi on Kindergarden ehk Lasteaed. Varustuses on 6 paari turvavöösid, millega saab lasteaialapsed turvaliseks teekonnaks kinnitada. Turvavööd saab hõlpsasti eemaldada. Lisaks saab kastis istuvaid reisijaid või seesolevat kaupa kaitsa ilmastikuolude eest lisades peale “kileakendega” katuse. 

Tänu võimsale elektrimootorile ja lihtsasti laetavale akule saab kastiratas transportida kõike vajalikku ilma suurema vaevata.

Üks suurimaid eeliseid selle kastiratta puhul on selle suur kast (laadimisruum), mis mahutab rohkelt asju. Olgu need siis väiksemad või suuremad esemed. Me oleme selle abil saanud mugavalt ja lihtsalt liikuda nii tööle kui ka tagasi. Poes on ta meile igapäevane tööriist – viima sellega pappi, sõidame sellega klientide juurde, oleme isegi kolinud ühe poe sisustuse selle rattaga. Loomasõbraliku tööandjana on kastirattaga tööle kaasa sõitnud isegi töötaja lemmikloom. 

Ent selle rattaga on võimalik teha palju enamat. Oleme seda rentinud oma klientidele filmivõtete, muusikavideote ja turundusürituste tarbeks ning see on osutunud väga mitmekülgseks ja praktiliseks lahenduseks.

Lisaks sellele, et see teeb igapäevase liikumise meeldivamaks, pakub see ka suuremat vabadust ja rõõmu liikumisel. Uus viis liikumiseks ja avastamiseks!

Pildil on meie kuldsete kätega mehaanik Allan. 

Related Posts